Wczasy tematyczne

Dieta
Dieta, odchudzanie, fit

WCZASY ODCHUDZAJĄCE

Podczas turnusu odchudzającego realizujemy kilka celów. Po pierwsze oczywiście chudniemy. Po drugie i może przede wszystkim nabywamy wiedzy i nawyków zdrowego żywienia. Po trzecie poprawiamy samopoczucie oraz kondycję.

Cena zawiera zakwaterowanie, pełne wyżywienie (woda do picia, nie zawiera innych napojów), zajęcia w plenerze z certyfikowanymi trenerami oraz wykłady.

spacer
Spacer w lesie

1 Dzień pierwszy

Zakwaterowanie w naszych klimatycznych domkach. Kolacja light. Relaks w jacuzzi.

2 Dzień drugi

Zaczynamy od śniadania. Po śniadaniu spotkanie ze specjalistą do spraw żywienia. Wykład oraz indywidualne konsultacje. Kontrola wagi. Po obiedzie spacer po okolicy.

3 Dzień trzeci

Po śniadaniu zajęcia Nordic Walking. Dobór sprzętu, odrobina teorii i wymarsz. Jeśli pogoda pozwoli obiad w plenerze. Relaks na plaży nad pobliskim zalewem. Powrót trasą GreenVelo.

4 Dzień czwarty

Główną atrakcją jest spływ kajakowy rzeką Nidą. Śniadanie jemy na miejscu, ale inne posiłki już w plenerze. Uwaga: program uzależniony od pogody. Spływ kajakowy jest płatny dodatkowo organizatorowi spływu (ok. 70zł)

5 Dzień piąty

Piąty dzień to wycieczka po Górach Świętokrzyskich. Spacer głównym szlakiem ze Świętej Katarzyny.

6 Dzień szósty

Po śniadaniu czas wolny, relaks, a dla chętnych wyciczka rowerowa (ok. 2 godzin). Po obiedzie omówienie całego turnusu, ocena postępów.

7 Dzień siódmy

Cza na zakończenie naszego turnusu. Z uśmiechem na ustach po śniadaniu wracamy do domów.

jacuzzi
jacuzzi

Co musimy koniecznie zabrać. Buty do biegania/chodzenia, lekkie buty trekkingowe, ubrania do ćwiczeń, ubranie przeciwdeszczowe do wędrówek po górach, stroje kąpielowe.

Cena 1490zł za pobyt od soboty do soboty

Jedyna dopłata do spływu kajakowego (ok. 70-100zł od osoby, w zależności od wariantu o trasy)