Domki

Wszystkie nasze domki posiadają w pełni wyposażone kuchnie z kuchenką, zlewem, zmywarką oraz lodówką. Komfortowe łazienki z prysznicem. Do tego zapewniamy ręczniki, pościel, ściereczki itp.

Słowik to nasz największy domek, mogący pomieścić max. 6 osób. Składa się z salonu z piecem typu koza, z sofą z funkcją spania oraz dwóch sypialni ulokowanych na piętrze. Całość uzupełnia aneks kuchenny i łazienka. Powierzchnia całkowita to ok. 70m kw.

Sójka oraz dzięcioł to domki o powierzchni 35m kw. Każdy posiada jedną sypialnię oraz salon z aneksem kuchennym i sofą z funkcją spania, oczywiście z łazienką z prysznicem. Maksymalnie dla 4 osób.

Pliszka to domek o powierzchni 35m kw. Posiada dwie sypialnie oraz salon z aneksem kuchennym i sofą z funkcją spania, oczywiście z łazienką z prysznicem. Maksymalnie dla 6 osób.

Przytulne wnętrza

Ptaki na hamaku

W bezpośrednim sąsiedztwie mieszka para sójek, które nigdy nie wybiorą się za morze. Piękne, kolorowe ptaki. Zimą chętnie przylatują po orzechy i ziarna słonecznika. Warto zawsze wyłożyć coś z tych smakołyków koło domków.

Dzięcioły uwielbiają wizyty w drzewach nad rzeczką, a gniazdują w licznych dziuplach i obumarłych pniach. Najczęściej są to dzięcioły duże oraz zielone.

Z większych ptaków spotkamy gołębie grzywacze.

Z ptasiego drobiazgu sikorki, muchołówki i wiele innych, które trudno rozpoznać.

Często nad polami zobaczymy myszołowa wypatrującego swoich ofiar, a także sokoła pustułkę – charakterystycznie wiszącego w powietrzu.